Субота, 22.06.2024, 21:55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у м. Калуші


 

 

З метою тимчасового забезпечення житлом, підготовки до самостійного життя, створення належних умов для соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, створений соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У даному закладі можуть одночасно проживати не більше 30 осіб віком від 16 до 23 років з усіх районів та міст нашого краю.

Мешканці гуртожитку забезпечуються не тільки житлом, але і соціальними послугами, у перелік яких входять консультації соціального педагога та конкретна допомога у вирішенні проблемних життєвих ситуацій, зокрема: влаштування на роботу, навчання; відновлення родинних стосунків;  вирішення житлових питань.

З цією метою налагоджено співпрацю з медичними та освітніми закладами міста й області, міськими, районними ЦСССДМ, центрами зайнятості, правоохоронними органами, управлінням праці та соціального захисту населення, міським управлінням пенсійного фонду, благодійними організаціями міста та області тощо.

Для проведення змістовного дозвілля, творчої самореалізації мешканців функціонує творча майстерня, духовна кімната, кімната групових занять і відпочинку, комп’ютерний зал.

До соціального гуртожитку не поселяються особи, що перебувають в стані  алкогольної, наркотичної або токсичної залежності, ті що потребують стороннього догляду, а також  психічні хворі особи.

У разі самостійного звернення до гуртожитку особи, директор закладу може прийняти рішення про поселення.

Зарахування до закладу здійснюється згідно з наказом директора соціального гуртожитку на підставі наступних документів:

1.     Направлення регіонального/міського/районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У разі направлення особи віком від 15 до 18 років додається копія відповідного рішення комісії з питань захисту прав дитини.

2.     Копії документів, що засвідчують особу (паспорт/свідоцтво про народження, ідентифікаційний код (за наявності).

3.     Документ про освіту (за наявності).

4.     Письмова заява особи про зарахування до гуртожитку

5.     Довідки з лікувального закладу про стан здоров’я (форма № 086-У), довідки про результати дерматологічного обстеження; психічний стан, відсутність залежностей від психоактивних речовин.

6.     Копія акту соціального інспектування (за наявності).

7.     Направлення місцевого органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування.

8.     Копія обліково-статистичної картки дитини. У разі направлення особи віком від 15 до 18 років центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готує запит до відповідної служби у справах дітей для отримання зазначеної копії.

9.     Копія Індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилися у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

10.     Копія довідки про відсутність житла або непридатність власного житла для проживання.

11.   Копія документу, що підтверджує статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з її числа.

Граничний термін перебування мешканця у гуртожитку три роки або досягнення особою  23 років.

Розташування вул. Б. Хмельницького, 72 м. Калуш, Івано-Франківська 77300 Україна

Кількість вихованців, їх вік і стать:
26 осіб, віком 16 - 23 роки

Електронна адреса:
socgur@ukr.net

Контактна особа:
Кажук Олег Васильович, Музичко Марія Василівна Телефон: 0(3472) 6-18-31, 6-15-53 (факс), (050) 842-41-76
Форма входу
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини